Na těchto stránkách používáme soubory cookies. Používáte-li tyto stránky, předpokládá se, že s tím souhlasíte. Soubor cookie je malý jednoduchý soubor, který se posílá společně se stránkami tohoto webu a váš prohlížeč jej ukládá na pevný disk vašeho počítače. Jakmile naše stránky navštívíte znovu, uložené informace se mohou odeslat zpět na naše servery. Více informací
Skrýt tuto zprávu
Sysmex CZ & SK
Menu

Značka a logo

Naše logo představuje Sysmex Way, naše dědictví i naše kořeny.

Další informace o naší značce

Podle slovníku Americké marketingové asociace je značka „název, pojem, design, symbol nebo jakýkoli jiný znak, který identifikuje zboží nebo služby jednoho prodejce a odlišuje je tak od zboží a služeb jiných prodejců“.

Co se týče značky, pro nás jsou skutečně důležité příslušné procesy a podstata společnosti. Jaká dotyčná společnost skutečně je? Odráží její prezentace na trhu, externí značka, interní souvislosti? Kdo skutečně jsme? Pokud ano, pak skutečně víte, o koho se jedná.

Vkládáme stále více úsilí do prezentace toho, kdo skutečně jsme, v okolním světě. Jsme totiž pyšní na to, jací skutečně jsme. Věříme také, že máme dost co nabídnout. Filozofie naší společnosti a způsob práce nám zajišťují úspěch. A navíc i skvělé místo pro práci, Great Place to Work®.

Logo

Naše logo představuje Sysmex Way, naše dědictví i naše kořeny. Jeho tvar představuje oceány a hory a rozvoj života kolem japonského města Kóbe, kde se společnost Sysmex zrodila. Symbol nekonečna zachycuje nekonečné možnosti a modrá a zelená barva znamenají naši oddanost životu a zdraví. Dynamika a suverénnost loga odpovídají našim hodnotám, schopnostem a charakteru.

 

Charakter

Kdyby byla firma člověk a potkali jste nás na ulici, potěšilo by vás to. My ve společnosti Sysmex Europe se charakterizujeme sedmi vlastnostmi a jsme hrdí na to, že se odrážejí ve všem, co děláme a říkáme. Jsme:

  • Plní inspirace
  • Originální
  • Aktivní
  • Sebevědomí
  • Inteligentní
  • Upřímní
  • Jedineční

Věříme, že tyto vlastnosti nás jako společnost dobře vystihují: můžete to chápat tak, že jsou součástí naší osobnosti. Ukazují naše zájmy a motivaci. A pokud svým vizím dostojíme, přesně tak i budeme jednat a budete nás tak vnímat.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.