Podat žádost

Customer Service Assistant – zástup za MD/RD

Referenční č.: Klíčová slova: Česká republika, Full time

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Service Assistant, hlavní náplní práce je administrativní podpora servisního oddělení. Pracovní poměr je stanoven na dobu určitou – jako zástup za MD/RD.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost práce s MS Office (Excel, Word, aj.)
  • znalost anglického jazyka –  min. středně pokročilý, úroveň B1
  • znalost práce se SAP systémem výhodou
  • organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • schopnost práce v kolektivu i samostatného rozhodování, logické myšlení
  • nástup: únor/březen 2019

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: kancelář Brno
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Brna
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv, různorodá práce
  • příspěvek na stravování
  • služební mobil a notebook
  • práce na plný úvazek
  • pracovní poměr je stanoven na dobu určitou s předpokládanou dobou zástupu 2-3 roky

Náplň práce:

  • administrativní podpora servisního oddělení
  • komunikace se zákazníky a dodavateli externích služeb, objednávky zboží a služeb
  • vyřizování požadavků zákazníků
  • inventury skladu, evidence zásob
  • příprava podkladů, cenových nabídek
  • SAP, CRM a další interní informační systémy – aktualizace, zadávání nových dat
  • delegování požadavků
  • administrativní zajištění vzdělávacích seminářů
  • spolupráce s jednotlivými odděleními

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz.

Nabídka volných pozic

Připojte se k nám!

Aktuální volné pozice
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace