Podat žádost

Specjalista ds. Produktu -Rozwiązania Biomedyczne Miejsce pracy: Warszawa

Referenční č.: Klíčová slova: Poland, Professional, Full time

Region: Polska północno-wschodnia (województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie)

Czy to jest praca dla Ciebie?

  • Czy budzą w Tobie entuzjazm nauki biologiczno-medyczne i pragniesz zajmować się zawodowo najbardziej zaawansowanymi produktami z zakresu: cytometrii przepływowej, genetyki, life-science, czy cyfrowej patomorfologii?
  • Czy lubisz kontakt z ludźmi, prezentowanie produktów, relacje biznesowe z medycznym środowiskiem naukowym oraz częste podróże?
  • Czy jesteś osobą sumienną, rzetelną oraz dynamiczną, która dąży do osiągania celów?
  • Czy lubisz podróże? 75% czasu to praca w terenie z Klientami

Opis stanowiska:

  • Warunek konieczny na tym stanowisku: doświadczenie w pracy z wykorzystaniem technik cytometrii przepływowej (rutynowe oznaczenia w zakresie fenotypowania białaczek lub TBNK czy CD34+)
  • Pomocne będzie doświadczenie w pracy z wykorzystaniem technik typu: Next Generation Sequencing, DNA Microarrays, FISH
  • W zakresie obowiązków jest m.in. przygotowywanie ofert handlowych oraz działania marketingowe i promocyjne dotyczące rozwiązań biomedycznych (cytometria przepływowa, genetyka, onkologia, cyfrowa patomorfologia) na powierzonym terenie
  • Zadania polegają m.in. na budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z Klientami, zdobywaniu wiedzy o rynku i konkurencji, zapewnieniu wsparcia aplikacyjnego z zakresu oferowanych produktów ze szczególnym uwzględnieniem technik cytometrii przepływowej
  • Stanowisko wymaga prezentacji produktowych i reprezentowanie firmy na konferencjach oraz przygotowywania wszelkich niezbędnych dokumentów
  • Sprawozdawczość bezpośrednio do Dyrektora Handlowego (Produkty Biomedyczne)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmiePrzynależność do zespołu firmy międzynarodowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej - szkolenia w kraju i zagranicą, system podnoszenia kompetencji miękkich
  • System korzyści pozapłacowych np. opieka medyczna, dodatkowe pakiety motywacyjne
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • System wynagradzania adekwatny do stanowiska i obowiązków
  • Dodatkowe premie bazujące na systemie oceny indywidualnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz wypełnienie formularza klikając w przycisk aplikowania.

  1. Sysmex Poland -
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

Nabídka volných pozic

Připojte se k nám!

Aktuální volné pozice
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace