Podat žádost

Specjalista ds. Zamówienień Publicznych

Referenční č.: Klíčová slova: Poland, Professional, Full time

Miejsce pracy: Warszawa

Czy to jest praca dla Ciebie ?

  • Czy jesteś osobą komunikatywną, sumienną i dokładną?
  • Czy masz doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami publicznymi i umowami  z zakresu prawa zamówień publicznych?
  • Czy  jesteś osobą samodzielną, dynamiczną, dobrze zarządzającą swoim czasem i zadaniami?
  • Czy potrafisz pracować pod presją czasu i w kilku obszarach jednocześnie?

 Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to może być to doskonała praca dla Ciebie!

 Opis stanowiska:

  • Selekcja informacji o ogłoszonych przetargach
  • Aktualizacja bazy danych o przetargach
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie toczących się postępowań przetargowych w tym przekazanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia i wszelkiej innej korespondencji na całym etapie postępowania
  • Weryfikacja zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i opracowywanie zapytań dot. zapisów umowy  oraz zapytań merytorycznych (przy wsparciu działu handlowego i naukowego)
  • Kontrola dokumentów podmiotowych i przedmiotowych
  • Kontakt, prowadzenie korespondencji dot. postępowań przetargowych z Zamawiającym
  • Kompletowanie ofert przetargowych
  • Archiwizacja dokumentów przetargowych i po-przetargowych
  • Przygotowywanie umów handlowych, ich ewidencja i administracja

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Przynależność do zespołu firmy międzynarodowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej
  • Szkolenia i system podnoszenia kompetencji miękkich
  • Możliwość dofinansowania kursów języka angielskiego
  • System korzyści pozapłacowych np. opieka medyczna, dodatkowe pakiety motywacyjne w tym kartę Multisport
  • System wynagradzania adekwatny do stanowiska i obowiązków
  • Dodatkowe premie bazujące na systemie oceny indywidualnej

Więcej informacji o Sysmex Polska na www.sysmex.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

  1. Sysmex Poland -

Nabídka volných pozic

Připojte se k nám!

Aktuální volné pozice
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace