Portál pro pacienty

Společnost Sysmex působí v širokém spektru zdravotnických oborů. Kromě informací pro odborníky ve zdravotnictví nabízíme také užitečné informace pro pacienty, jejich blízké a širokou veřejnost.

Dlouhodobě podporujeme webové stránky www.anemie-info.cz kde se zájemci dozví vše podstatné o chudokrevnosti – anémii.

V současné době můžete také na www.brustkrebs-diagnose.de nalézt informace, které dávají do širšího kontextu vše o rakovině prsu (v němčině). 

Proč pracovat ve společnosti Sysmex?

Výběr zaměstnání, a tudíž i zaměstnavatele, je jedním z nejdůležitějších a nejtěžších rozhodnutí, jaké kdy uděláte. Pravděpodobně budete značnou část svého týdne trávit pracovně, takže je dobré rozhodnout se správně. Ve společnosti Sysmex se snažíme nabídnout pracovní a profesní příležitosti, které zaujmou, stimulují a přinesou uspokojení. Ať už jde o vás, kteří děláte první nesmělé krůčky na své kariérní cestě, až po vás, ostřílené profesionály, kteří se blíží ke konci profesního života.

Toto naše úsilí má mnoho faktorů, projevuje se nejrůznějšími způsoby a je promítnuto do všech aspektů činnosti společnosti. V roce 2012 se naše firemní ústředí u německého Hamburku oficiálně umístilo v žebříčku Great Place to Work® (Skvělé místo pro práci) – mezi 100 nejlepšími zaměstnavateli v Německu. Z tohoto centra šíříme své znalosti a podporu do všech poboček a mezi další partnery v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Zkrátka a dobře: jsme dobří v tom, co děláme. A máme v úmyslu v tom pokračovat. Rádi pracujeme s lidmi, kteří jsou ochotni plně věnovat svou pozornost práci. Kteří využívají vlastní dovednosti tak dobře, jak jen dovedou. My poskytneme potřebné základy. A pomůžeme vám rozvíjet se jak profesně, tak osobně.

V určitém smyslu jsme přesvědčeni o tom, že ti praví lidé se vybírají sami. Můžete se ztotožnit s tím, kdo jsme? S tím, co děláme? S našimi cíli? Pokud ano, byli bychom moc rádi, kdybyste nás kontaktovali. Zjistíte, že Sysmex je skvělé místo pro vaše zaměstnání.

Nabídka volných pozic

Připojte se k nám!

Aktuální volné pozice
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace