Sysmex CZ & SK
Menu

Nové webové stránky Sysmex

Vážení zákazníci, milí přátelé,

rádi bychom se s vámi podělili o radostnou novinku – společnost Sysmex CZ s.r.o. má nový formát webových stránek. Tyto stránky by vám měly usnadnit nejenom hledání informací o naší společnosti a našich produktech, ale také vám pomoci v lepší komunikaci s námi a nám zase v kvalitnější prezentaci důležitých informací směrem k vám.

Pro usnadnění orientace na novém webu www.sysmex.cz jsme zde shrnuli několik nejdůležitějších bodů, které by vám měly pomoci využívat nové stránky co nejlépe - ať již pro vyhledávání produktů, nových informací, přihlašování se k edukacím a uživatelským školením nebo třeba při nahlašování servisního požadavku.

Věříme, že tyto nové stránky pro vás budou přínosem.

Váš Sysmex Tým

Informace o produktu

Obr. 1
Obr. 2
Obr. 3

Pokud chcete nalézt produktové informace (např. k hematologické lince XN-3000) najeďte kurzorem myši na políčko „PRODUKTY“ v hlavním menu a v roletkovém menu v podkategorii Diagnostika se vám zobrazí produktové podkategorie. Vyberte kurzorem odrážku » Hematologie a klikněte na tento odkaz (Obr. 1). Pod menu „PRODUKTY“ se ukrývají i další produktové kategorie jako například produkty z oblastí Life science nebo Digitální patologie.

V přehledu hematologických produktů vyberte XN-3000 a klikněte na odkaz. Poté se vám zobrazí detailní informace k XN-3000 (Obr. 2).

Produkt lze též vyhledat pomocí vyhledávacího políčka „Vyhledávání“ na úvodní stránce vedle hlavního menu. Po zadání XN-2000 do vyhledávacího políčka a následném upravení filtru v poli „Zužte vyhledávání“ pouze na Produkty se vám zobrazí následující stránka (Obr. 3), přes kterou se můžete dostat k detailním informacím o XN-2000. (Obr. 2)

Nahlášení servisního požadavku

Obr. 4
Obr. 5

V případě, že chcete nahlásit servisní požadavek, najeďte myší na položku „SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM“ a v podsekci PODPORA klikněte na odrážku » Servisní podpora. Poté již můžete snadno vyplnit krátký formulář po zadání čísla přístroje viz Obr. 4.

Pod menu „SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM“ jsou umístěny i další praktické položky jako náš on-line katalog nebo například přístup k dokumentům ke stažení.

Přihlášení k edukačním akcím

Obr. 6

Přihlášení k edukačním akcím a uživatelským školením stále probíhá přes stránky www.naselaborator.cz, na které se dostanete například přes hlavní menu „VZDĚLÁVÁNÍ“ a podsekci Edukace a uživatelská školení. Všechny tématické podsekce menu Vzdělávání jsou cíleny na nejnovější informace a znalosti z oblastí, ve kterých je Sysmex aktivní.

Novinky a akce

Obr. 7
Obr. 8

Pod hlavním menu „O SPOLEČNOSTI“ lze mimo jiné nalézt i informace o novinkách a kongresech. Zde jsou vkládány informace o důležitých novinkách a akcích, kde se s námi můžete potkat. (Obr. 6)

Informace o produktu

Nahlášení servisního požadavku

Přihlášení k edukačnímu semináři a uživatelskému školení

Novinky a akce