Portál pro pacienty

Společnost Sysmex působí v širokém spektru zdravotnických oborů. Kromě informací pro odborníky ve zdravotnictví nabízíme také užitečné informace pro pacienty, jejich blízké a širokou veřejnost.

Dlouhodobě podporujeme webové stránky www.anemie-info.cz kde se zájemci dozví vše podstatné o chudokrevnosti – anémii.

V současné době můžete také na www.brustkrebs-diagnose.de nalézt informace, které dávají do širšího kontextu vše o rakovině prsu (v němčině). 

Přesun skladu společnosti SYSMEX CZ s.r.o.

Datum: 2017-07-14 Klíčová slova: Novinky, Česká republika

Vážení obchodní partneři,

díky Vám a také díky rozšiřování portfolia společnosti se naše pobočka Sysmex CZ s.r.o. stále rozrůstá. Abychom uspokojili vyšší nároky na skladové prostory a logistiku zboží, rozhodli jsme se k vylepšení skladových služeb. Celý náš sklad bude přesunut k poskytovateli logistických služeb, společnosti Raben Logistics Czech s.r.o. a tato změna zajistí skladování a logistiku zboží na nejvyšší možné úrovni. Denně budeme moci expedovat větší množství zásilek a tím by nemělo docházet k prodlení v doručení Vámi objednaného zboží.

V poslední době jsme zaznamenali zvyšující se počet reklamací na dosavadního přepravce. Se stěhováním skladu jsme se tedy rozhodli i pro změnu poskytovatele přepravních služeb, které nyní bude zajišťovat přímo společnost Raben Logistics Czech s.r.o. a její smluvní partner. Podmínky přepravy jsme zachovali stejné, jako tomu bylo dosud, a i nadále se bude doručovat zboží až na místo určení – tedy přímo tam, kam budete potřebovat.

Na způsobu objednání zboží se nic nemění. Své objednávky můžete i nadále zasílat na mail objednavky@sysmex.cz nebo přes katalog Sysmex na www.katalogsysmex.cz.

Stěhování skladu proběhne v termínu 20. 7. 2017 (čt) - 21. 7. 2017 (pá), v tomto termínu nebude zboží expedováno. Od pondělí 24. 7. 2017 by mělo dojít k expedici z nového skladu.

Naším cílem je zajistit vše tak, aby změna proběhla bez jakýchkoliv problémů. I přesto Vás prosíme o shovívavost v době přechodu na nového poskytovatele.

V případě jakýchkoli dotazů či připomínek prosím kontaktujte logistické oddělení na telefonu 548 216 855 nebo na e-mailu objednavky@sysmex.cz.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci,

Sysmex CZ s.r.o.


Zpět na seznam

Novinky

Přehled novinek

Novinky
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace