Sysmex se umístil v první stovce nejvíce udržitelných společností světa

Společnost Sysmex Corporation byla pro rok 2017 vybrána jako jedna z Global 100´s Most Sustainable Companies na světě. Tento žebříček každoročně sestavuje kanadské vydavatelství Corporate Knights a společnost Sysmex se v první stovce firem z celého světa nachází druhý rok po sobě.

Datum: 2017-02-03 Klíčová slova: Novinky, Česká republika

Global 100´s Most Sustainable Companies je seznam 100 nejvíce udržitelných společností. Nejlepší firmy jsou vybrány z řad podniků mnoha průmyslových odvětví po celém světě s tržní kapitalizací větší než 2,0 miliardy $ (od 1. října 2016). Corporate Knights vybírá tyto společnosti na základě charakteristik firemních hodnot, správy a řízení společnosti, sociální a environmentální zodpovědnosti.

Letošní Global 100 bylo oznámeno v průběhu výročního zasedání Světového ekonomického fóra, které se konalo ve švýcarském Davosu 17. – 20. ledna 2017. Sysmex se umístil na 70. místě a celkově se posunul z 88. pozice v loňském roce, zároveň je první v kategorii zdravotnická technika a vybavení (Healthcare equipment & supplies).

Sysmex uskutečňuje veškeré své aktivity v souladu s firemním posláním "Utváříme pokrok ve zdravotnictví", jak je uvedeno v Sysmex Way, našem firemním kodexu. Přinášíme do zdravotní péče inovativní produkty a služby pro lepší zdraví celé společnosti. Budeme nadále podporovat projekty společenské zodpovědnosti, v ČR např. Český svaz hemofiliků, Asistence o.p.s. a další.

 

www.corporateknights.com/reports/2017-global-100/2017-global-100-results-14846083/


Zpět na seznam

Novinky

Přehled novinek

Novinky
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace