Portál pro pacienty

Společnost Sysmex působí v širokém spektru zdravotnických oborů. Kromě informací pro odborníky ve zdravotnictví nabízíme také užitečné informace pro pacienty, jejich blízké a širokou veřejnost.

Dlouhodobě podporujeme webové stránky www.anemie-info.cz kde se zájemci dozví vše podstatné o chudokrevnosti – anémii.

V současné době můžete také na www.brustkrebs-diagnose.de nalézt informace, které dávají do širšího kontextu vše o rakovině prsu (v němčině). 

Edukační centrum a edukace Sysmex

Tento unikátní projekt slouží především vám, zájemcům o další vzdělávání a získávání nových poznatků v oblasti laboratorní a klinické medicíny. Umožňuje vám prakticky si vyzkoušet nejmodernější současné a budoucí technologie a to v reálném čase, v reálném provozu a za účasti odborných školitelů. Edukační centrum a edukace Sysmex slouží i pro zdokonalení teoretických a praktických dovedností. 

Edukační centrum v Brně se skládá z několika seminárních místností, relaxační zóny a výukové laboratoře vybavené pro rutinní provoz nejmodernějšími analyzátory.

Aktuání program námi nabízených edukací v edukačním centru v Brně i jiných prostorách po celé České republice naleznete níže na této stránce a také v sekci "O společnosti" - "Kongresy a edukace" na těchto webových stránkách

Těšíme se na brzké setkání na vámi vybraných edukačních akcích.  

Sysmex Edukační centrum

Jak se zaregistrovat a přihlásit do portálu My Sysmex

PDF
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace