SYSMEX ACADEMY ONLINE

Jedinečný vzdělávací portál Sysmex Academy je nyní dostupný online. Naleznete zde programy našich edukačních seminářů a uživatelských školení, stejně jako širokou škálu online kurzů, které vám usnadní a zefektivní každodenní práci v laboratoři.

Uvědomujeme si, že platforma pro výuku musí být snadno použitelná. Navzdory velkému množství informací jsme tuto platformu zjednodušili pro ovládání a přizpůsobili vaší specializaci a potřebám.

Jelikož je online, můžete k Sysmex Academy přistupovat kdykoliv a kdekoliv chcete.

EDUKAČNÍ SEMINÁŘE

Sysmex už dlouhou dobu spolupracuje s předními odborníky v Česku i na Slovensku. Pravidelně organizujeme edukační semináře zaměřené na témata z hematologie, morfologie, hemostázy, analýzy tělních tekutin, analýzy moči a dalších oborů. Přednáší na nich přední odborníci z řad kliniků i z řad laboratorních pracovníků. Semináře pořádáme především v krajských městech ČR, aktuální program naleznete na Sysmex Academy Online.

EDUKAČNÍ CENTRA SYSMEX V PRAZE A V BRNĚ

Naše edukační centra nabízí možnost si prakticky vyzkoušet naše nejmodernější analyzátory s reálnými vzorky za přítomnosti našich aplikačních specialistů. Můžeme Vám tak předvést to nejlepší z našich technologií.

Uživatelská školení, která v edukačních centrech pořádáme, Vám pomohou získat či zdokonalit teoretické i praktické dovednosti pro práci s našimi analyzátory. U nás se v klidu a bez vyrušování laboratorním provozem naučíte obsluhu analyzátorů, principy jejich měření i interpretaci výsledků. Základní uživatelská školení Vám pomohou rychleji implementovat nový analytický systém do rutinního provozu, pokročilá školení se zaměřují na interpretaci méně častých nálezů a problematických vzorků. 

Edukační centrum v Brně se skládá z několika seminárních místností, relaxační zóny a výukové laboratoře vybavené nejmodernějšími analyzátory pro rutinní provoz. Naleznete jej na adrese Elgartova 683/4, 614 00 Brno-Husovice.

Edukační centrum v Praze je výukovou laboratoří s nejmodernějšími analyzátory a seminární místností. Nachází se v budově Vyšehrad Garden, Na Pankráci 322/26, 140 00 Praha 4.

Aktuální program naleznete na Sysmex Academy Online.

CENÍK VZDĚLÁVACÍCH AKCÍ

Školení uživatelů

Účast na uživatelských školeních pořádaných v Edukačním centru Sysmex v Brně a v Praze je do půl roku od instalace přístroje na pracovišti zdarma, po půl roce od instalace je účast na každém školení zpoplatněna částkou 700 Kč včetně DPH. Poplatek se platí v hotovosti na místě v den konání školení. Každý účastník obdrží certifikát o účasti a daňový doklad (EET účtenku).

Edukační semináře

Účastnický poplatek na edukačním semináři pořádaném mimo Edukační centrum Sysmex  je 450 Kč včetně DPH a hradí se v hotovosti na místě v den konání akce. Platba předem převodem na účet není možná. Všichni účastníci obdrží certifikát o účasti a daňový doklad (EET účtenku).

Těšíme se na brzké setkání s Vámi na některé z našich edukačních akcí.
 
V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na contact.cz@sysmex-academy.com.

Growing your knowledge

Academy Online

Klinické informace

Vzdělávací články (SEED)

Odborné publikace

Publikace k PLT, WBC, RBC a BF

Odborné publikace

Glosář

Seznam odborných výrazů

Vstupte

Jak se zaregistrovat a přihlásit do portálu My Sysmex

PDF
Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace