Sysmex CZ & SK
Menu

Sysmex Academy Online

Jedinečný vzdělávací portál Sysmex Academy je nyní dostupný online. Naleznete zde programy našich edukačních seminářů a uživatelských školení, stejně jako širokou škálu online kurzů, které vám usnadní a zefektivní každodenní práci v laboratoři.

Uvědomujeme si, že platforma pro výuku musí být snadno použitelná. Navzdory velkému množství informací jsme tuto platformu zjednodušili pro ovládání a přizpůsobili vaší specializaci a potřebám.

Jelikož je online, můžete k Sysmex Academy přistupovat kdykoliv a kdekoliv chcete.

EDUKAČNÍ SEMINÁŘE

Sysmex už dlouhou dobu spolupracuje s předními odborníky v Česku i na Slovensku. Pravidelně organizujeme edukační semináře zaměřené na témata z hematologie, morfologie, hemostázy, analýzy tělních tekutin, analýzy moči a dalších oborů. Přednáší na nich přední odborníci z řad kliniků i z řad laboratorních pracovníků. Semináře pořádáme především v krajských městech ČR, aktuální program naleznete na Sysmex Academy Online.

EDUKAČNÍ CENTRA SYSMEX V PRAZE A V BRNĚ

Naše edukační centra nabízí možnost si prakticky vyzkoušet naše nejmodernější analyzátory s reálnými vzorky za přítomnosti našich aplikačních specialistů. Můžeme Vám tak předvést to nejlepší z našich technologií.

Uživatelská školení, která v edukačních centrech pořádáme, Vám pomohou získat či zdokonalit teoretické i praktické dovednosti pro práci s našimi analyzátory. U nás se v klidu a bez vyrušování laboratorním provozem naučíte obsluhu analyzátorů, principy jejich měření i interpretaci výsledků. Základní uživatelská školení Vám pomohou rychleji implementovat nový analytický systém do rutinního provozu, pokročilá školení se zaměřují na interpretaci méně častých nálezů a problematických vzorků. 

Edukační centrum v Brně se skládá z několika seminárních místností, relaxační zóny a výukové laboratoře vybavené nejmodernějšími analyzátory pro rutinní provoz. Naleznete jej na adrese Elgartova 683/4, 614 00 Brno-Husovice.

Edukační centrum v Praze je výukovou laboratoří s nejmodernějšími analyzátory a seminární místností. Nachází se v budově Vyšehrad Garden, Na Pankráci 322/26, 140 00 Praha 4.

Aktuální program naleznete na Sysmex Academy Online.

CENÍK VZDĚLÁVACÍCH AKCÍ

Školení uživatelů

Účast na uživatelských školeních pořádaných v Edukačním centru Sysmex v Brně a v Praze je do půl roku od instalace přístroje na pracovišti zdarma, po půl roce od instalace je účast na každém školení zpoplatněna částkou 700 Kč včetně DPH. Poplatek se platí v hotovosti na místě v den konání školení. Každý účastník obdrží certifikát o účasti a daňový doklad (EET účtenku).

Edukační semináře

Účastnický poplatek na edukačním semináři pořádaném mimo Edukační centrum Sysmex  je 450 Kč včetně DPH a hradí se v hotovosti na místě v den konání akce. Platba předem převodem na účet není možná. Všichni účastníci obdrží certifikát o účasti a daňový doklad (EET účtenku).

Těšíme se na brzké setkání s Vámi na některé z našich edukačních akcí.  V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na contact.cz@sysmex-academy.com.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.
We are using cookies on this website. We assume your consent, as you are making use of this website. A cookie is a simple small file sent with the pages of this website and stored by your browser on the hard disk of your computer. The stored information can be resent to our servers the next time you visit the website.Více informací
Skrýt tuto zprávu