Sysmex CZ & SK
Menu

Caresphere Academy

Jedinečný vzdělávací portál Sysmex Academy je nyní dostupný online. Naleznete zde programy našich edukačních seminářů a uživatelských školení, stejně jako širokou škálu online kurzů, které vám usnadní a zefektivní každodenní práci v laboratoři.

Uvědomujeme si, že platforma pro výuku musí být snadno použitelná. Navzdory velkému množství informací jsme tuto platformu zjednodušili pro ovládání a přizpůsobili vaší specializaci a potřebám.

Jelikož je online, můžete k Caresphere Academy přistupovat kdykoliv a kdekoliv chcete.

EDUKAČNÍ SEMINÁŘE

Sysmex už dlouhou dobu spolupracuje s předními odborníky v Česku i na Slovensku. Pravidelně organizujeme edukační semináře zaměřené na témata z hematologie, morfologie, hemostázy, analýzy tělních tekutin, analýzy moči a dalších oborů. Přednáší na nich přední odborníci z řad kliniků i z řad laboratorních pracovníků. Semináře pořádáme především v krajských městech ČR, aktuální program naleznete na Sysmex Academy.

Caresphere Academy

EDUKAČNÍ CENTRA SYSMEX V PRAZE A V BRNĚ

Naše edukační centra nabízí možnost si prakticky vyzkoušet naše nejmodernější analyzátory s reálnými vzorky za přítomnosti našich aplikačních specialistů. Můžeme Vám tak předvést to nejlepší z našich technologií.

Uživatelská školení, která v edukačních centrech pořádáme, Vám pomohou získat či zdokonalit teoretické i praktické dovednosti pro práci s našimi analyzátory. U nás se v klidu a bez vyrušování laboratorním provozem naučíte obsluhu analyzátorů, principy jejich měření i interpretaci výsledků. Základní uživatelská školení Vám pomohou rychleji implementovat nový analytický systém do rutinního provozu, pokročilá školení se zaměřují na interpretaci méně častých nálezů a problematických vzorků. 

Edukační centrum v Brně se skládá z několika seminárních místností, relaxační zóny a výukové laboratoře vybavené nejmodernějšími analyzátory pro rutinní provoz. Naleznete jej na adrese Elgartova 683/4, 614 00 Brno-Husovice.

Edukační centrum v Praze je výukovou laboratoří s nejmodernějšími analyzátory a seminární místností. Nachází se v budově Vyšehrad Garden, Na Pankráci 322/26, 140 00 Praha 4.

Aktuální program naleznete na Sysmex Academy

Úhrada účastnického poplatku

Sysmex Academy nabízí řadu webinářů, kurzů a kvízů zdarma. Do půl roku od instalace přístroje na pracovišti nabízíme zdarma i účast na placených vzdělávacích akcích, jako jsou uživatelská školení, edukační semináře a některé webináře.

Účast na placené vzdělávací akci se hradí online (kartou, Google Pay, Apple Pay), po zaplacení ihned obdržíte emailem zjednodušený daňový doklad. Platba předem převodem na účet či na fakturu není možná.

Těšíme se na brzké setkání s Vámi na některé z našich edukačních akcí.  V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na contact.cz@sysmex-academy.com.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.