Sysmex CZ & SK
Menu

Aktuální informace k pandemii COVID-19

Vyjádření Alaina Bavarela, prezidenta a CEO Sysmex Europe GmbH, k pandemii COVID-19 a dostupnosti služeb Sysmex.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů společnosti Sysmex, a zároveň plnění našich závazků v oblasti podpory a služeb, jsou našimi hlavními prioritami v této bezprecedentní době.

Vzhledem k rostoucímu výskytu onemocnění COVID-19 na celém světě a zejména v oblasti EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) jsme přehodnotili všechny naše aktivity a prověřili naše preventivní opatření. Sysmex dodržuje veškerá doporučení vydaná WHO, Ministerstvem zdravotnictví a Vládou ČR.

Jako globální společnost má firma Sysmex morální povinnost zvážit závažnost nákazy a potřebu produktů a služeb v různých zemích a zároveň rozhodnout o distribuci produktů v různých zemích.

Pokud jde o oblast EMEA můžeme konstatovat že:

  • se snažíme, aby všechny naše dodávky zboží a služby pokračovaly jako obvykle,
  • pro technickou podporu v prostorách zákazníka se mohou vztahovat omezení přístupu ze strany místních úřadů a zdravotnických zařízení. Podrobnosti získáte od zástupce společnosti Sysmex,
  • výroba analyzátorů, reagencií a náhradních dílů je zajištěna a momentálně nejsou žádné problémy v dodávkách surovin od našich poskytovatelů,
  • naše továrny na výrobu analyzátorů, reagencií a náhradních dílů v Japonsku, Německu a Francii fungují normálně a podnikají příslušné kroky k dostatečnému udržení zásob,
  • chceme naše zákazníky ujistit, že s produkty Sysmex není spojeno žádné riziko kontaminace,
  • jako preventivní opatření postupně navyšujeme naše skladové zásoby produktů, a to i ve skladech na našich pobočkách,
  • usilvně spolupracujeme s našimi logistickými partnery na zajištění co nejhladších dodávek zboží,
  • posilujeme naše digitální školicí služby na webu Sysmex Academy (cz.sysmex-academy.com) s nabídkou řady základních i pokročilých kurzů, ale také s vědeckými webináři

Úzce spolupracujeme s našimi partnery, kteří zajišťují rozvoz zboží, abychom zajistili co nejplynulejší možné zásobování.

Sysmex pečlivě sleduje situaci na celém světě a pravidelně vyhodnocuje související rizika, aby byli zákazníci, obchodní partneři a zaměstnanci v bezpečí a dobře informováni.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím těchto webových stránek nebo se spojte s naším týmem EMEA pro firemní komunikaci:
communications@sysmex-europe.com.

S pozdravem,

Alain Baverel

President & CEO, Sysmex Europe GmbH

Dear customer,


The following list of research study publications is provided exclusively for scientific purposes. By clicking "Confirm" below, you accept the following terms:

- The studies may relate to the diagnostic use of the analytical parameters offered by Sysmex instruments. The diagnostic use is not validated by Sysmex and is therefore not in the scope of the Intended Purpose of the instruments. Details on the Intended Use can be found in the Sysmex Instructions For Use.
- Summaries of the study results are provided for convenience only and are not intended to convey any views of Sysmex on the study or the products used therein.
- Sysmex cannot be held liable for the accuracy of the study results or the summaries of the study results.
- The information provided in the literature list is intended only for health care professionals.

This site is for 'Professionals' only. You are not authorised to view this page.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.