Sysmex CZ & SK
Menu

Aktuální informace k pandemii COVID-19

2020/08/19 – Norderstedt, Germany

Vyjádření Alaina Bavarela, prezidenta a CEO Sysmex Europe GmbH, k pandemii COVID-19 a dostupnosti služeb Sysmex.


Vážení zákazníci a obchodní partneři,

zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů společnosti Sysmex, a zároveň plnění našich závazků v oblasti podpory a služeb, jsou našimi hlavními prioritami v této bezprecedentní době.

Vzhledem k rostoucímu výskytu onemocnění COVID-19 na celém světě a zejména v oblasti EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) jsme přehodnotili všechny naše aktivity a prověřili naše preventivní opatření. Sysmex dodržuje veškerá doporučení vydaná WHO, Ministerstvem zdravotnictví a Vládou ČR.

Jako globální společnost má firma Sysmex morální povinnost zvážit závažnost nákazy a potřebu produktů a služeb v různých zemích a zároveň rozhodnout o distribuci produktů v různých zemích.

Pokud jde o oblast EMEA můžeme konstatovat že:

  • se snažíme, aby všechny naše dodávky zboží a služby pokračovaly jako obvykle,
  • pro technickou podporu v prostorách zákazníka se mohou vztahovat omezení přístupu ze strany místních úřadů a zdravotnických zařízení. Podrobnosti získáte od zástupce společnosti Sysmex,
  • výroba analyzátorů, reagencií a náhradních dílů je zajištěna a momentálně nejsou žádné problémy v dodávkách surovin od našich poskytovatelů,
  • naše továrny na výrobu analyzátorů, reagencií a náhradních dílů v Japonsku, Německu a Francii fungují normálně a podnikají příslušné kroky k dostatečnému udržení zásob,
  • chceme naše zákazníky ujistit, že s produkty Sysmex není spojeno žádné riziko kontaminace,
  • jako preventivní opatření postupně navyšujeme naše skladové zásoby produktů, a to i ve skladech na našich pobočkách,
  • usilvně spolupracujeme s našimi logistickými partnery na zajištění co nejhladších dodávek zboží,
  • posilujeme naše digitální školicí služby na webu Sysmex Academy (cz.sysmex-academy.com) s nabídkou řady základních i pokročilých kurzů, ale také s vědeckými webináři

Úzce spolupracujeme s našimi partnery, kteří zajišťují rozvoz zboží, abychom zajistili co nejplynulejší možné zásobování.

Sysmex pečlivě sleduje situaci na celém světě a pravidelně vyhodnocuje související rizika, aby byli zákazníci, obchodní partneři a zaměstnanci v bezpečí a dobře informováni.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím těchto webových stránek nebo se spojte s naším týmem EMEA pro firemní komunikaci:
communications@sysmex-europe.com.

S pozdravem,

Alain Baverel

President & CEO, Sysmex Europe GmbH

Naše stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy jsem osobou oprávněnou léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro předepisovat nebo vydávat, anebo jsem zaměstnancem poskytovatele zdravotních služeb.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, ale zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Je nám líto.

Naše stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Děkujeme za pochopení.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.