Imunochemické testy ze stolice

Jedním z nejčastěji zjištěných nádorů je karcinom tlustého střeva. Jeho výskyt a úmrtnost na něj lze naštěstí podstatně snížit, je-li zjištěn dostatečně brzy.

K tomu slouží tzv. imunochemické testy okultního krvácení, které nejsou zásahem do těla pacienta a dokáží odhalit krev ve stolici, neviditelnou pouhým okem. Díky své jednoduchosti jsou tyto testy v současné době považovány za nejlepší neinvazivní test k časné detekci karcinomu tlustého střeva.

Investujte trochu času do vlastního zdraví a nechte si udělat test ze stolice, který může nádor tlustého střeva včas odhalit. Další informace najdete na webových stránkách www.fitscreening.eu/patients

Chráněné dokumenty

Děkujeme vám za váš zájem o návody k použití, bezpečnostní listy nebo příbalové letáky. Některé dokumety jsou volně ke stažení a některé pro větší bezpečnost jsou uloženy na zvláštním serveru, a tudíž i na zvláštních internetových stránkách.

Pro vstup na tento web se musíte registrovat. Přihlašovací údaje už možná máte nebo je můžete vždy získat na webu v odkazu níže. Klikněte prosím na níže uvedený odkaz.

Chráněné dokumenty
Návody k použití, Příbalové letáky, atd.

Užitečné dokumenty a videa
Vše
  • Vše
  • Dokumenty
  • Podcast
  • Obrázky
  • Videa
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
Podcast
Growing your knowledge
Edukace