Sysmex CZ & SK
Menu
Sysmex CZ & SK O společnosti Kariéra Vaše kariéra v Sysmexu

Proč pracovat ve společnosti Sysmex?

Výběr zaměstnání, a tedy i zaměstnavatele, je jedním z nejdůležitějších a nejtěžších rozhodnutí, jaké kdy uděláte. Pravděpodobně budete značnou část svého týdne trávit pracovně, takže je dobré rozhodnout se správně. Ve společnosti Sysmex se snažíme nabídnout příležitosti, které zaujmou, stimulují a přinesou uspokojení. Ať už jde o vás, kteří děláte první nesmělé krůčky na své kariérní cestě, nebo o vás, ostřílené profesionály, kteří se nachází ve druhé polovině profesního života.

Naše úsilí má mnoho faktorů, projevuje se nejrůznějšími způsoby a je promítnuto do všech aspektů činnosti společnosti. Od roku 2012 se naše firemní ústředí v německém Hamburku umísťuje pravidelně v žebříčku Great Place to Work® (Skvělé místo pro práci) mezi 100 nejlepšími zaměstnavateli v Německu. Z tohoto centra šíříme znalosti a podporu do všech poboček a mezi další partnery v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Zkrátka a dobře: jsme dobří v tom, co děláme a máme v úmyslu v tom pokračovat. Rádi pracujeme s lidmi, kteří jsou ochotni plně věnovat svou pozornost práci a kteří využívají vlastní dovednosti tak dobře, jak jen mohou. My poskytneme potřebné zdroje a pomůžeme vám rozvíjet se jak profesně, tak osobně.

V určitém smyslu jsme přesvědčeni o tom, že ti praví lidé se svým proaktivním přístupem vybírají sami. Můžete se ztotožnit s tím, kdo jsme? S tím, co děláme? S našimi cíli? Pokud ano, byli bychom moc rádi, kdybyste nás kontaktovali. Zjistíte, že Sysmex je skvělé místo, kde pracovat.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.
We are using cookies on this website. We assume your consent, as you are making use of this website. A cookie is a simple small file sent with the pages of this website and stored by your browser on the hard disk of your computer. The stored information can be resent to our servers the next time you visit the website.Více informací
Skrýt tuto zprávu