Na těchto stránkách používáme soubory cookies. Používáte-li tyto stránky, předpokládá se, že s tím souhlasíte. Soubor cookie je malý jednoduchý soubor, který se posílá společně se stránkami tohoto webu a váš prohlížeč jej ukládá na pevný disk vašeho počítače. Jakmile naše stránky navštívíte znovu, uložené informace se mohou odeslat zpět na naše servery. Více informací
Skrýt tuto zprávu
Sysmex CZ & SK
Menu
Sysmex CZ & SK O společnosti Kariéra Vaše kariéra v Sysmexu

Proč pracovat ve společnosti Sysmex?

Výběr zaměstnání, a tedy i zaměstnavatele, je jedním z nejdůležitějších a nejtěžších rozhodnutí, jaké kdy uděláte. Pravděpodobně budete značnou část svého týdne trávit pracovně, takže je dobré rozhodnout se správně. Ve společnosti Sysmex se snažíme nabídnout příležitosti, které zaujmou, stimulují a přinesou uspokojení. Ať už jde o vás, kteří děláte první nesmělé krůčky na své kariérní cestě, nebo o vás, ostřílené profesionály, kteří se nachází ve druhé polovině profesního života.

Naše úsilí má mnoho faktorů, projevuje se nejrůznějšími způsoby a je promítnuto do všech aspektů činnosti společnosti. Od roku 2012 se naše firemní ústředí v německém Hamburku umísťuje pravidelně v žebříčku Great Place to Work® (Skvělé místo pro práci) mezi 100 nejlepšími zaměstnavateli v Německu. Z tohoto centra šíříme znalosti a podporu do všech poboček a mezi další partnery v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Zkrátka a dobře: jsme dobří v tom, co děláme a máme v úmyslu v tom pokračovat. Rádi pracujeme s lidmi, kteří jsou ochotni plně věnovat svou pozornost práci a kteří využívají vlastní dovednosti tak dobře, jak jen mohou. My poskytneme potřebné zdroje a pomůžeme vám rozvíjet se jak profesně, tak osobně.

V určitém smyslu jsme přesvědčeni o tom, že ti praví lidé se svým proaktivním přístupem vybírají sami. Můžete se ztotožnit s tím, kdo jsme? S tím, co děláme? S našimi cíli? Pokud ano, byli bychom moc rádi, kdybyste nás kontaktovali. Zjistíte, že Sysmex je skvělé místo, kde pracovat.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.